05.12.2021

В Україні фінансову допомогу зможуть отримати нові категорії громадян

Розширення кола одержувачів допомоги по частковому безробіттю в Україні затвердили в Кабміні.

Допомогу по безробіттю в Україні зможуть отримати нові категорії громадян. Таке рішення прийняв Кабінет міністрів на засіданні у середу, 15 липня. Прийнятою постановою дозволено бізнесу претендувати на отримання допомоги по частковому безробіттю для працівників, виведених в простій, або відправлених у неоплачувані відпустки, пише РБК-Україна.

Як повідомляється, відповідне рішення було прийнято за процедурою без обговорення. Для українців це означає, що всі, хто знаходиться у вимушеній відпустці через карантин – зможуть отримати часткову компенсацію коштів.

“Проєктом акта пропонується передбачити можливість отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину працівникам, які в період карантину отримують оплату часу простою відповідно до статті 113 Кодексу законів про працю (крім періоду освоєння нового виробництва (продукції) або перебувають у відпустці без збереження заробітної плати”, – зазначається в пояснювальній записці до проєкту постанови.

Варто відзначити, що на виплату фінансової допомоги по частковому безробіттю Кабмін додатково виділив 4,7 млрд грн з фонду боротьби з коронавірусом. Зміни були внесені до Порядку надання коштів по частковому безробіттю.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *