29.05.2022

В Україні жінки почнуть отримувати доплати до пенсії: що чекає днепрянок

В Україні жінкам, які вийшли на заслужений відпочинок, у 2022 році почнуть виплачувати надбавки до пенсії. Слід розраховувати на виплати в розмірі 9% від загальної суми виплат, повідомляє Міськрада.

Як стало відомо, підвищення збереже співвідношення в розмірах пенсій за однакової тривалості страхового стажу і заробітку в 2022 році, який є перехідним роком для завершення підвищення пенсійного віку женщінам.Виплати отримають жінки, які вийшли на заслужений відпочинок в 60 років.

Що потрібно, щоб вийти на пенсію

для того, щоб вийти на заслужений відпочинок в 60 років, жінки повинні мати страховий стаж як мінімум 28 років. Такі вимоги на сьогоднішній день, але вони щороку мають властивість змінюватися. При дотриманні цих двох умов, жінки отримуватимуть в майбутньому році на 9% більше.

Якщо не вистачає страхового стажу

Якщо необхідного страхового стажу не вистачає, значить на пенсію людина вийде на кілька років пізніше. Відомо, що пенсії жінок в Україні в середньому на 30% менше, ніж у чоловіків. У 2021 році середня жіноча пенсія в Україні становить 3031,32 грн, а чоловіча — 4242,53 грн.

У кого виросте пенсія з 1 грудня

Приємний сюрприз чекає пенсіонерів з 1 грудня нинішнього року. Таке рішення прийнято у зв'язку зі збільшенням прожиткового мінімуму.

Отже, мінімальна пенсія у віці від 60 років зросте з 1854 до 1934 гривень. Мінімальні виплати для пенсіонерів старше 65 років збільшаться, люди отримають до 2600 гривень. Крім того, на надбавку також можуть розраховувати жінки, стаж яких перевищує 30 років. Надбавку отримають і чоловіки, якщо вони мають стаж більше 35 років.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *