25.05.2022

В Україну йде потепління до +22: скільки протримається тепло

У найближчі дні в Україні очікується тепла погода з температурою до +22 градусів. Однак з 2324 Жовтень різко прийде похолодання.

Про це повідомляє «Міськрада» з посиланням на пост синоптика Наталії Діденко в Facebook.

З 20-го жовтня в більшості областей України очікується температура повітря +12 +16 градусів, на заході до +18 градусів. Холод ще затримається на Сході, в Сумській і Полтавській областях, вдень 7 + 11 градусів.

За словами Діденка, 2122 жовтня теплої погода охопить практично всю територію України, а в західних областях місцями повітря прогріється до +19 + 22 градусів.

Синоптична ситуація зараз виглядає так, що з північного заходу тисне потужний циклон, а на півдні Європи пролунав впертий антициклон. Їх протистояння призведе до сильного, місцями до штормових поривів, вітром. Тому будьте дуже уважними поблизу старих гіллястих дерев, білбордів та між високими будинками, де вітер закручується особливо потужно «, — радить синоптик.

При цьому опади в Україні в найближчі дні малоймовірні.

в Києві 20 жовтня опадів не очікується. Температура повітря підніметься до +14 градусів, але посилиться вітер. 21 і 22 жовтня в столиці очікується до +18 градусів.

А ось 2324 жовтня в Україні почне заходити холодний повітря арктичного походження.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *