20.01.2022

Ведуть систематичну антиукраїнську пропаганду: РНБО ввів санкції проти Шарія та деяких ЗМІ

Рада національної безпеки і оборони України ввів повний пакет санкції проти подружжя Анатолія та Ольги Шарій, і головного редактора видання » Країна «Ігоря Гужви.

Про це повідомляє» Міськрада «з посиланням на» Українську правду «.

Ми запропонували санкції відносно пана Гужви Ігоря Анатолійовича і безпосередньо до афілійованих з ним юридичних осіб. У цьому списку також ще дві фізичні особи, афілійовані з Гужвою і займаються протиправною діяльністю на території нашої країни.

В цьому списку також Шарій Ольга Олексіївна і Шарій «, — сказав секретар РНБО Олексій Данилов, посилаючись на результати роботи СБУ.

Деталі: У списку санкцій також потрапили Бондаренко Алла Іванівна, Солнцева Галина Володимирівка і Лукашина Любов Юріївна. Останні дві пов'язані з Ігорем Гужвою. Так, саме на його дружину Сонцеву зареєстровано ТОВ «Ласмак», яке володіє виданням «Страна.ua».

Крім того, санкції ввели проти ТОВ «Маджера», яке пов'язане з «Ласмак» і проти ТОВ «Смарт медіа мережа».

Данилов додав, що санкції проти зазначених осіб ввели на основі інформації від Служби безпеки України.

Голова СБУ Іван Баканов вже заявив, що санкції спрямовані на захист громадян і протидію росій ської агресії. У спецслужбі кажуть, що санкції також ввели проти інтернет-ресурсів, які координуються цими громадянами, оскільки вони ведуть системну антиукраїнську пропаганду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *