22.10.2021

Веганське м’ясо в Україні: підбірка рослинних аналогів м’яса, що присутні на українському ринку

Світовий ринок рослинних продуктів стрімко розвивається. Україна ж не стоїть осторонь: рослинне молоко виготовляють вже не лише мікропідприємства, а навіть гіганти молочної промисловості. Те ж саме стосується альтернатив м’ясу: за останні кілька місяців з’явилось кілька нових виробників фаршу, котлет для бургерів та інших варіацій м’ясних аналогів в Україні. Знайти всі ці продукти теж стає легше: нині це вже не лише інтернет-магазини, а мережі відомих супермаркетів та заклади харчування. 

Спеціально до Дня без м’яса, який відзначають 20 березня, активістки кампанії UA Plant-Based вже спробували найдоступніші та найцікавіші різновиди м’яса з рослин і охоче діляться своїми враженнями у цій підбірці.

Beyond Meat 

Звичайно беззаперечним лідером і фаворитом є Beyond Meat, адже веганські бургери — не новинка. Їх готують з 1982 року. Але вчені Beyond Meat розробили формулу, завдяки якій, рослинне м’ясо за консистенцією, запахом, смаком і кольором майже неможливо відрізнити від тваринного.

У «м’ясі майбутнього» немає ГМО, глютену, сої, антибіотиків, холестерину, гормонів і паразитів. А на його виготовлення використовують в рази менше ресурсів, ніж на тваринне.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *