20.01.2022

Ви не повірите: цей секрет змусить ваш улюблений чагарник цвісти до морозів (ФОТО)

будлея (або буддлея), осіння бузок, магніт для метеликів. Як тільки не називають цей чагарник. Він радує своїми пахучими кистями тоді, коли більшість рослин уже отцвело. Будлеї назвали на честь англійця А. Баддл, який був ботаніком кінця 17 початку 18 століття.

Сьогодні «Міськрада» розповість, як продовжити цвітіння улюбленого багатьма чагарнику до самих морозів.

< p> На його батьківщині ця рослина іменували оранжевоглазим. Будлеї також називають метеликові деревом або магнітом для метеликів. А все тому що квіти цього чагарнику володіють сильним медовим запахом. Саме він приваблює комах, в тому числі на нього злітаються і великі, дуже ефектні метелики. Під час цвітіння гілочки цієї рослини сильно схожі на бузок, у зв'язку з чим його ще називають осіння бузок.

будлея починає цвісти в саду практично найпізніше — в кінці серпня. І цей чарівний період можна значно продовжити, аж до самих морозів, якщо виконати нескладну процедуру.

Вона полягає в тому, щоб вчасно обрізати відцвілі кисті, не даючи зав'язатися плодам. Тоді рослина не буде витрачати сили на формування насіння, а буде випускати все нові і нові квіти.

Структура рослини така, що якщо відрізати верхівку, в пазухах листків будуть формуватися нові кисті.

Це і дозволити розтягнути цвітіння улюбленого багатьма чагарнику до самих морозів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *