29.05.2022

«Ви погано уявляєте президентську партію»: Філатов розкритикував маніпуляції опонентів

Сьогодні, 22 вересня, на черговій 10 сесії міськради представники фракцій Слуга народу і Громадської сили влаштували перепалку через річковий яхти, яку бізнесмен і меценат Геннадій Корбан подарував дитячій флотилії Дніпра. А Слуга народу Світлана Бедлецкая підставила Президента Зеленського своєї «забудькуватістю» і некомпетентністю, торкнувшись теми плачевного стану парку ім. Глоби, передає «Міськрада» з посиланням на «ДнепрТВ».

Як раніше повідомляв «Міськрада», ще 8 червня Президент Володимир Зеленський обговорив з мером Дніпра Борисом Філатовим і Дніпро ОДА, як перетворити парк в одне з кращих публічних просторів в країні.

Мер Дніпра Борис Філатов назвав такі випади маніпулятивними і порекомендував місцевим депутатам зосередитися на плідній роботі на догоду громади.

Ми всі прекрасно знаємо, що з теплоходом, який не дає вам спокою, ситуація дуже проста. Це дороге прогулянкове судно, призначене для люкс-подорожей. Його подарували місту. Щоб там зробити кубрики, навчальний клас, природно, його потрібно переобладнати. Це бачать усі. Люди, які займаються вітрильним спортом. Бачать батьки. Це хороший і правильний подарунок. Зробіть такий же від себе. Або нехай його зроблять ваші бенефіціари, сказав Борис Філатов.

Звертаючись до Бедлецкой, мер зазначив, що депутат від «слуг», мабуть, погано уявляє президентську партію, раз не знає про плани Президента щодо парку ім. Глоби.

Ви говорите, що парк Глоби зараз у занедбаному стані. Але чи відомо вам, як представнику президентської партії, що на останньому конгресі регіональних влад ми домовилися з президентом України, чию партію ви зараз уявляєте в сесійній залі, і в рамках Великого будівництва держава виділяє півтора мільярда гривень на те, щоб зробити з парку Глоби, очевидно, перший парк в Україні. Якщо вам це не відомо, значить, відповідно ви погано уявляєте президентську партію. Якщо ж це вам відомо, то ви займаєтеся маніпуляціями «, — підкреслив Філатов.

Як раніше повідомляв» Міськрада «, Бедлецкая вже виступала проти фінансування реконструкції парків, зазначивши, що це неприбуткова захід.

< p class = "embed-responsive embed-responsive-16by9">

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *