22.01.2022

Вибух багаття в Карпатах: є загиблі, медики рятують життя людей

У Карпатах з невстановленої поки що причини вибухнув багаття, який розпалили туристи. Інцидент стався 15 вересня, з групою туристів з 12 чоловік, в її складі були і діти. Двоє людей загинули на місці, четверо постраждалих після вибуху біля багаття знаходяться в лікарні в шоковому стані. Одній жінці зараз роблять операцію, медики рятують руку.

Як повідомив заступник головного лікаря обласної лікарні в Івано-Франківську Андрій Яворський, всі постраждалі перебувають у шоковому стані. Всі жінки мають вибухові травми різної складності, у багатьох постраждали нижні кінцівки.

Одна жінка — в більш важкому стані, вона зараз в операційній. Там є важка травма верхньої кінцівки. Нервовий пучок пошкоджений, а судинний — функціонує. Накладаємо стабілізаційні апарати. Будемо сподіватися, що вдасться врятувати руку, — прокоментував Яворський.

За його словами, стан тільки однієї постраждалої медики оцінюють як легке, але її залишають в лікарні для подальшого обстеження.

Також в соцмережах з'явилося повідомлення від чоловіка однієї з постраждалих жінок. Орест Малюк розповів, як все було насправді. Він просить не поширювати неправдиву інформацію і підтримати молитвами.

За словами Ореста, його дружина зараз в найважчому стані і зараз її оперують.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *