20.01.2022

Вибух в аеропорту Кабула: госпіталізовано близько 60 осіб, серед загиблих є діти (ВІДЕО)

Сьогодні, 26 серпня, в аеропорту Кабула стався вибух, підірвався терорист-смертник. Про це повідомив прес-секретар Пентагону Джон Кірбі в Twitter.

Reuters з посиланням на рух Талібан (визнано терористичним і заборонено в Росії) передає, що в результаті загинули щонайменше 13 людей, інші видання повідомляли про 11 загиблих, включаючи трьох американських військовослужбовців і дітей. А представник Талібану заявив, що в результаті вибуху постраждали багато талібів.

CNN з посиланням на джерела вказує, що детонація сталася у одного з входів в аеропорт, де юрмилися люди, які бажають залишити Афганістан. Посольство США в Кабулі розповсюдило повідомлення про те, що у аеропорту, крім вибуху, сталася стрілянина, і закликало всіх американських громадян негайно покинути прилеглу територію.

Трохи пізніше надійшли повідомлення про другий вибух — цього разу біля готелю Baron , розташованого неподалік від кабульського аеропорту. За попередніми даними, обидва вибухи здійснила терористична угруповання «Вілайят Хорасан». Згідно із заявою Пентагону, в районі аеропорту відбулося «комплексне напад» терористів.

Трохи пізніше стало відомо, що в результаті вибухів біля 60 осіб госпіталізовані.

Нагадаємо, раніше ряд країн попередив про можливий теракт і попросили людей не їхати в аеропорт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *