24.05.2022

Війська РФ — найСІНІша армія світу: СБУ перехопила розмову окупантів (ВІДЕО)

СБУ перехопила розмову російських окупантів, які намагаються прорватися на Сумщині.

>Вось про що йдеться.

Війська РФ — найСИНІша армія світу

Так про своїх колеґ каже один із путінських загарбників.

Це закінчена організація: всі бухі, сині і всім по*уй, що всіх нас зараз роз*шать тут на*й. Гарахін синій, Золотий синій, командир синій полку. Всі сині, на**й.

У такій відвертій манері російський окупант не лише характеризує ситуацію в своєму підрозділі, але й зізнається в планах на дезертирство: ухваливши рішення *ашити разом з пораненим старшиною та призівниками, яких тут немає і яких терміново евакуюють через загрозу ракетного удару.

Ще менше довіри викликає у нього командир полку. Мало того, що той завжди синій, то ще й у полку чи не найбільше кількість полонених, а з 60 танків залишилося 18. Тож дивується, за що командиру достроково вручили звання полковника і героя РФ.

Що ж, яка країна, такі й герої.

Тому гуртуємо наші ряди, щоб змісти з України загарбників, яких називали однією з найсильніших армій світу! Бо і самі вони вважають собі лише найСИНІШИМИ. 560″ height=»314″ allowfullscreen=»allowfullscreen» data-mce-fragment=»1″>

Нагадаємо, раніше ми писали Хороші новини з Маріуполя: бійці Азову знищують ворога в повітрі і на землі «Я всюди зрадник»: на допит СБУ потрапив окупант, уродженець Дніпропетровщини (ВІДЕО)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *