26.10.2021

Вийти із зони комфорту. З кокону своїх проблем, комплексів, страхів

17 липня в кабінеті корекційної роботи провели чергове тематичне заняття з елементами тренінгу на тему:
«У слабкості – жіноча сила. У пошуках ресурсів».

З жінками говорили щодо факторів, які нас “тягнуть вниз”, разом шукали способи “Як позбутися тягарів”, обговорили техніки звільнення від негативних емоцій та агресії, а на практиці відпрацьовували деякі методики, вправи і навіть техніку танцю

Корекційна робота з жінками тривала близько трьох годин.

Відгук учасниці тренінгу: “Сьогодні вже вдруге була на чудовому тренінгу для жінок від Аліна Бігун. Вражень стільки, що краще складно все описати. Хочеться для себе підвести підсумок. Дякую за те, що даруєш шанс побачити світло в темряві мороку, одноманітності, буденності. Що берешся за нереальне й складне. Люблю. Ціную. Поважаю.”


“Вийти із зони комфорту. З кокону своїх проблем, комплексів, страхів…. Потрапити в коло жінок. Слабких та сильних водночас, творчих, розумних, цікавих. Потанцювати, подихати…
Поділитися чимось дуже особистим або зовсім мовчати. Вибір за вами.
Конфіденційність. Комфорт. Безпека. Відкритість.
Шанс стати на шлях до себе справжньої.”
На фото психологи.

Триматися купи. Щоб не дати одна одній впасти. Я б так це назвала. Звісно, не всі присутні в кімнаті жертви домашнього насильства або ж жінки в складних життєвих обставинах. Є ті, в яких все добре. Але прийшли послухати щось нове й корисне для себе, повчитися, поспілкуватися, випити смачної кави та зробити якісь висновки з того всього.
Чи я одна з таких? Ні. На жаль, на тренінгу саме тому, що є проблеми. Є та були. Не соромлюсь визнати це публічно.
Чи вас в житті били? Психологічно або фізично. Так.
Чи є я зараз жертвою? Ні.
Бо сказала собі стоп. Просто 1 слово. А далі були дії.
Як це боятись за власне життя і жити в постійному страху? Просто звикаєш і все. Це видається нормальним. Так само як психогічний тиск. Коли ти в цьому варишся, то не розумієш меж.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *