29.05.2022

Вимагав хабарі у ухилістів: під Дніпром судитимуть військкома

За хабарі судитимуть начальника відділу Криворізького РТЦК та СП Дніпропетровської області.

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на Спецпрокуратуру у військовій та оборонній сфері Південного регіону.

Наслідком встановлено, що ще у жовтні 2021 року підполковник запропонував громадянинові Б за неправомірний зиск у сумі 1 тис. дол. США вирішили питання про не повідомлення його про заклик на термінову військову службу до 1 відділу Криворізького РТЦК та СП Дніпропетровської області. Що унеможливило б проходження військово-лікарської комісії і надалі заклик на термінову військову службу до Збройних Сил України. ст. 208 КПК України.

А вже 23.10.2021 йому обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави в сумі 181 тис. 600 гривень.

При процесуальному керівництві Криворізької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері в Апостолівський районний суд Дніпропетровської області було направлено обвинувальний акт щодо начальника 1 відділу Криворізького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Дніпропетровської області за фактом прохання та отримання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди з використанням службового становища (ч 3 ст.368 КК України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Третього слідчого відділу (з дислокацією у місті Дніпрі) ТУ ДБР, розташованого у м. Полтава.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *