20.05.2022

Враг обстріляв територію Зеленодольської громади, минулося без потерпілих — Лукашук

Станом на цю хвилину в регіоні все спокійно, російських окупаційних військ в області немає — передає Міськсвітло повідомлення Ворог обстріляв територію Зеленодольської громади, потерпілих немає.

Також голова ДОР написав і про добре. Сьогодні прийшли новини щодо того, що союзники надаватимуть Україні свою підтримку: Британія бронетехніку, Міноборони США, зенітні комплекси Stinger, ПТРК Javelin та інше обладнання. Крім цього, у Франції на виборах переміг Еммануель Макрон. Його перемога для нас була дуже важливою, адже він виступає за газове ембарго. Також українське Правительство робить все можливе на дипломатичному фронті, щоб нові санкції накривали Росії якнайсильніше. Україна бореться і вже перемагає.

Але ти не менше війна триває. Тих цілей, на які розраховували російські окупаційні війська, вони не досягли. Тому зараз намагаються заплакати нас ракетами, посіяти паніку серед населення. Втім ворогу це не вдасться.

Вірте у Збройні сили, вірте в Президента, вірте в Україну. Усі разом переможемо. — написавши Микола Лукашук у своїх соцмережах

Раніше ми повідомляли про те, що враг намагається просуватися у напрямок Запоріжжя.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *