24.05.2022

Вранці із систем РСЗВ було обстріляно Зеленодольськ — Вілкул

На брифінгу начальника військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула стало відомо про обстріл Зеленодольська, передає

Окупанти продовжують обстріл по всій лінії зіткнення, у тому числі із застосуванням заборонених фосфорних та касетних боєприпасів. Вранці із систем РСЗВ було обстріляно Зеленодольськ. Один загиблий та один поранений. Обидва мирні люди, які зранку йшли на роботу.

Оперативна обстановка в нашому напрямку залишається напруженою, але без істотних змін. Наступальні плани орків зазнають невдачі. Ворога на території Криворізького району та області немає. Ситуація у Кривому Розі та Криворізькому районі повністю контролюється ЗСУ та Військовою адміністрацією.

За словами у нас все спокійно, стоїть величезна робота наших Збройних сил, мужність та героїзм наших солдатів, які щодня ведуть бойові дії на передовій, і ведуть успішно.

Надвечір стався ще один кричущий випадок нелюдяності орків. З артилерії було обстріляно мирну колону біженців, які виїжджали з Херсонської області з боку Берислава. Орки їх зібрали вранці, тримали близько тисячі машин під палючим сонцем і почали випускати лише після обіду партіями по 200 машин, щоб прикрити пересування власної військової техніки. О 16.00 по мирній колоні, яка була вже на нашій підконтрольній території в районі Білої Криниці, орки завдали підлого удару. Від розриву снарядів постраждали мирні люди, зокрема дитина 2011 року народження. Разом з жінкою 1954 року народження він отримав осколкові поранення. Їм надано всю необхідну допомогу. Жінка знаходиться в одній із лікарень Кривого Рогу.

Продовжуємо будівництво нових захисних споруд, зміцнюємо всі лінії оборони. Тільки важкої техніки постійно працює понад сто одиниць. Допомагаємо матеріально-технічним забезпеченням наших військових частин. Закуповуємо та передаємо військовим сучасні засоби зв'язку, ноутбуки, квадрокоптери. Війна йде на новому рівні 21-го століття і нашим захисникам все це необхідно для успішних дій.

Нагадаємо, шахраї збирають платіжні дані переселенців через фейкову розсилку Є-підтримки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *