17.01.2022

«Хаотичної забудови на набережній Дніпра не буде»: у місті продовжуються демонтажі (ФОТО)

У Дніпрі набережну міста продовжують очищати від незаконних самобудів. Інспекція з питань благоустрою з початку перевірок уже демонтувала три десятки самобудів на набережній Дніпра. Сьогодні зносять незаконно встановлені об'єкти за адресою Набережна Заводська 40 та 36.

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на Дніпро ТБ.

На цій локації 5 приміщень, документи , на які не було знайдено. Деякі з цих гаражів знаходяться на набережній ще з 90-х років.

Як розповів головний спеціаліст КП Управління контролю за благоустроєм міста Дніпровської міської ради Олег Брожак, обстеження прибережних зон доступу городян до води та виявлення незаконних огорож і будівель почалося після сесії міськради. >Тут демонтуємо 5 самобудів та один на Набережній Заводській, 36, сказав Олег Брожак.

Перед демонтажем усіх власників попередили та попросили підготувати дозвільні документи або самостійно прибрати об'єкти.

Деякі самостійно демонтувалися, а деякі ігнорували. Хаотичної забудови на набережній Дніпра не буде. Попереджаю. Очищатимемо правий і лівий берег. Так, роботи багато, але вільний доступ городян до води буде. Тільки на правобережжі після перевірки інспекція з благоустрою демонтувала три десятки різноманітних споруд, гаражів та навісів, зазначив начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Мороз.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *