25.01.2022

Як працювали брудні гроші олігарха Коломойського у США, – ЗМІ

Відомий днепровський олігарх Ігор Коломойський . Про це йдеться у розслідуванні американського видання Pittsburgh Post-Gazette, повідомляє сайт «Міськрада» із посиланням на «Наші гроші».

Після купівлі заводів американські регулюючі органи та політичні діячі в кращому разі дивилися на інший бік. А в деяких випадках активно вступали в змову, піддаючи американських робітників впливу токсинів та інших небезпечних умов праці. околицях, покриваючи вдома кулею бруду.

Усередині 42-річний зварювальник Террі Генрі почав тремтіти, а пізніше почав спотикатися і впавши з болючим головним болем.

Чого він тоді не знав, так це того, що він повільно наповнювався токсинами, настільки небезпечними з димів печі, що ринули на фабрику, що згодом лікарі виявили сліди марганцю в основі його мозку.

Допомога, яку американські чиновники надали компаніям пана Коломойського, що полягала у відсутності контролю з їхнього боку. У той час, коли посилювалися попереджувальні ознаки небезпечних умов праці, і уряд мав остерігатися іноземних операторів, які інвестують у галузі, життєво важливі для безпеки нації.

Неймовірно, сказавши Реймонд Бейкер, фахівець із фінансових злочинів, який кілька разів давав свідчення перед Конгресом про відмивання грошей. Вони робили різноманітні гімнастичні трюки, щоб не ставити питання, поки гроші йшли в економіку. робітники піддавалися впливу викидів, представники заводу у Західній Вірджинії звернулися до деяких з найвпливовіших членів Конгресу, щоб відбити опір регулятора.

Сенатори Джо Манчин і Шеллі Мур Капіто приєдналися до інших законодавців у листі до агентства у 2015 році, в якому говорилося, що завод в їхньому рідному штаті та ще один в Огайо можуть бути закриті, якщо вони будуть змушені встановити дороге обладнання та пройти випробування відповідно з законом.

Було б дуже прикро, якби компанії були змушені припинити свою діяльність, йдеться у листі.

Водночас заводи олігарха заручилися допомогою обраних політиків і витратили сотні тисяч доларів на Вашингтон, округ Колумбія, щоб відбиватися від регуляторів і продовжувати роботу в одному з найбільш економічно неблагополучних районів Західної Вірджинії. Після того, як лист був відправлений сенаторами Манчіном і Капіто, а також сенаторами Шерродом Брауном і Робом Портманом з Огайо та чотирма членами Палати представників, регулятор зрештою відмовився від частини свого плану щодо впровадження на заводі нової системи виявлення загрязнення.

У 2017 році до справи підключився генеральний прокурор штату Огайо Майк ДеВайн, який написав тодішньому віце-президенту Майку Пенсу, тодішньому лідеру більшості в Сенаті Мітчу МакКоннеллу і тодішньому спікеру Палати представників Полу Райану прохання скасувати , робота, робота:

Немає сумнівів у тому, що захист здоров'я населення від небезпечного забруднення повітря має вирішальне значення, але необхідно знайти належний баланс, щоб запобігти втраті робочих місць, не говорячи вже про ризик закриття для місцевих підприємств, написав він у 2017 році.

< h2>Роль Deutsche Bank.

Місяць за місяцем робітники всередині банку видавали фіктивні ссуди підконтрольним олігарху компаніям. Гроші переміщувалися через лабіринт банківських рахунків, що, за аудиторською перевіркою Kroll Inc., ускладнювало відстеження.

Як тільки кошти прибули до Сполучених Штатів, вони були вкладені в нерухомість, у тому числі на більшість сталеварних заводів, два офісні парки в Далласі, великий виробничий центр в Іллінойсі та чотири офісні вежі у Клівленді, включаючи 31-поверхову висотну будівлю з блискучими стінами, мансардними вікнами і чудовим видом на місто.

Менш як за десять років не менше $750 млн було переведено в США з України і все це через Deutsche Bank, глобального кредитора, який заплатив мільёни штрафів регулюючим органам США останніми роками за збої у боротьбі з відмиванням грошей.

Це неймовірне кількість грошей, що затопила ринки США, сказавши Лакшмі Кумар, директор з політики Global Financial Integrity, дослідницької групи у Вашингтоні, округ Колумбія, яка відстежує фінансові злочини.

Пан Манчин, впливовий центрист-демократ, який відтіснив прогресивніші екологічні плани президента Джо Байдена, не відповідавши на запитання репортера Post-Gazette у вівторок біля палати Сенату. Помічник, який супроводжував сенатора, сказавши, що він відповідатиме на питання, надіслані співробітникам електронною поштою. Незважаючи на неодноразові повідомлення, офіс Манчина не відповів на листові питання, але зробив заяву:

Сенатор Манчин завжди боровся за захист робочих місць у Західній Вірджинії і працював, щоб захистити добре оплачувані робочі місця в окрузі Мейсон, сказавши Семь Раньйон, директор зі зв'язків з громадськістю.

Високопоставлений сенатор, що критично ставиться до іноземних інвестицій в енергетичну галузь, з'явився на відкритті заводу Felman Production у 2006 році як губернатор Західної Вірджинії, після того, як олігарх та його партнери його викупили в результаті банкрутства за $20 млн.

Я нічого не знала про [проблему] власності, сказала пані Капіто.

Сенатор-республіканець Портман відмовився від коментарів, в той час як представник пана Брауна сказав, що сенатор-демократ приєднався до аркуша, щоб виступати від імені заводу в Огайо, який знаходиться у власності іншої особи.

Пан Бейкер, який колись входив до комісії Організації Об'єднаних Націй з відмивання грошей, отриманих злочинним шляхом, сказавши, що законодавці зобов'язані знати власників об'єктів, коли вони втручаються, щоб допомогти двом підприємствам.

Ви повинні вміти визначати, з ким ви ведете бізнес. Для мене це просто, коли ти пишеш листа на підтримку когось, сказав він. Я хочу знати, з ким маю справу. Інакше не пишіть листа.

Попереджувальні знаки з'явилися у 2011 році, коли федеральний суд Західної Вірджинії тричі наклав санкції на завод після того, як суддя встановив, що підприємство намагається сховати свою структуру власності та зв'язки з Україною.

Під час судового суперечки між заводом та іншим бізнесменом суд установив, що Коломойський та інші були серед перших осіб, які контролюють підприємство, що спонукало американського суддю Роберта Чемберса винести різке рішення, заявивши, що компанія продемонструвала непрозорість і повне зневагу своїм обов'язкам бути відвертим перед цим. судом.

Дим і пил із печей заповнювали завод із негерметичних вихлопних каналів, залишаючи від 2 до 5 дюймів пилу на поверхнях залишки, які можуть спричинити пошкодження нірок та печінки через надмірну дію.

Ви не могли побачити на відстані 10 футів, пив був настільки поганий, сказавши 47-річний містер Річмонд, який залишив компанію у 2013 році. Жахливий годинник.

Він сказав, що представивши план ремонту фільтрації на заводі, але власники не хотіли вкладати гроші в ту годину.

Ми витягували обладнання зі мусора, яке здавали в брухт на запчастини , сказавши він.

Приблизно в цей же час завод витрачав сотні тисяч доларів на вашингтонських лобістів, щоб відстоювати свої аргументи у Конгресі та інших організаціях. За чотири роки фабрика витратила не менше ніж $335 тис. на лобістські фірми.

Він одразу ж зів фарбу. Уявіть, що він робить з вашим тілом, сказала 57-річна Паула Каннінгем Рікард, співробітник служби безпеки, яка була поранена, коли у 2010 році спалахнув і вибухнув контейнер для мусора, наповнений хімікатами.

Двоє домовласників, які живуть поряд з об'єктом, заявили, що не можуть усунути коричневі плями зі стін своїх будинків.

Він розїдає вініловий сайдинг, сказавши 70-річний Том Руш, який живе менше ніж за чверть милі від будинку.

>

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *