22.01.2022

Як працюватимуть школи Дніпра: вакцинувалось більше 80% педагогів

У Дніпропетровській області ситуація з коронавірусів як і раніше залишається напруженою. Буквально 23 вересня, в Дніпрі і Дніпропетровській області ввели жовту зону карантину і в цей же день наш регіон відразу ж «перестрибнув» до помаранчевої зони. Слідом на офіційних джерелах почала з'являтися інформація про те, що частина шкіл в місті переходить на дистанційну форму навчання. Серед батьків почалася мало не паніка, як бути, куди подіти дітей і як буде проходити навчання в школах, повідомляє Міськрада.

Сьогодні, 24 вересня, в другій половині дня департамент гумполітікі Дніпра повідомив важливу новина про те, що за станом на зараз у всіх школах міста понад 80% вакцинованого персоналу. Це говорить про те, що на даний момент школи на дистанційку переходити не будуть у зв'язку з тим, що педагоги навчальних закладів Дніпра свідомо поставилися до вакцинації.

Нагадаємо, згідно з документом МОЗ, в жовтій і помаранчевої зоні карантину школи можуть працювати в звичайному режимі, якщо щеплення від коронавируса зробили не менше 80% співробітників.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *