22.10.2021

Як узаконити гараж у Дніпрі: У мерії розповіли послідовність дій і скільки платити

Начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Мороз заявив, що існують два алгоритми, щоб узаконити гараж у Дніпрі, передає Depo.Дніпро з посиланням на прес-службу мерії.

За його словами, перший алгоритм звернутися до земельної комісії міськвиконкому та оформити договір оренди землі. Другий спосіб – якщо господар гаражу не має права власності, але має будь-які інші документи на гараж, із цим документом можна звернутися до комунального підприємства «Управління контролю за благоустроєм міста».

Підприємство знаходиться за адресою: вул. Троїцька, 22-А, тел.: 745-60-63, 745-60-35.

У КП запропонують оформити договір на використання землі під гаражем. Після цього щомісячно потрібно буде сплачувати близько 265 грн за об’єкт у 18 кв. м (якщо він розташований не в історичній частині міста).

Як відомо, восени 2018 року у Дніпрі стартувала практична фаза плану з узаконення залізних гаражів, які виростали у спальних районах міста, наче гриби після дощу. Вже у кінці вересня 2019 року у міськраді відзвітувалися, що Дніпрі демонтовано 115 гаражів, ще 150 жителів прибрали їх самостійно в районах, де передбачається реконструкція прибудинкових територій. 

Загалом у Дніпрі близько 20 тис. гаражів, 12 тисяч мають усі дозвільні документи, а 4 тисячі – на стадії оформлення.

Нагадаємо, як у у Дніпрі комунальники розпилювали металеві споруди на початку грудня 2020 року.

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *