26.10.2021

Як за минулий тиждень просунулось будівництво метро Дніпра

Про це передає Depo.Дніпро з посиланням на metro.dp.ua.

Протягом тижня у метро Дніпра підземні роботи велися у шахтних стовбурах №1, №15-біс та №16-біс. Роботи велись як із застосуванням вибухівки, так і без.

У стовбурі №1 на розі проспекту Яворницького і вулиці Столярова за тиждень у першому тунелі до станції «Вокзальна» вдалося пройти 13 метрів. У другому тунелі – 4 метри. Довжина тунелів складає 205 метрів та 215 метрів відповідно. До збійки із забоєм 11-го стовбуру залишилося 231 та 133 метри відповідно.

Триває будівництво похилого ескалаторного ходу. За тиждень споруджено 22 метр підхідних виробок. На даний момент пройдено 117 метрів з 169.

У стовбурі №15-біс на розі проспекту Яворницького і вулиці Сергія Єфремова Пройдено 69 з 76 метрів вертикальної шахти. За один день вибухових робіт вдалося поглибитись на два метри.

У стовбурі №16-біс на розі проспекту Яворницького і вулиці Героїв Крут відбувається розробка підхідних з’єднувальних тунелів, пройдено 3 метри тунелю від стовбуру у бік правого перегінного тунелю. Збудовано 25 метрів тунелю з 25. Вибухові роботи на об’єкті не велися.

Нагадаємо, як позаминулого тижня просунулось будівництво метро у Дніпрі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *