25.01.2022

ЄС Дніпропетровщини закликає об'єднати зусилля заради  збереження демократії

Владу вже нічого не цікавити, крім намагання утриматися за будь-яку ціну, — впевнений керівник організації Європейська області Максим Курячий. За його переконанням, чергова безглузда так звана підозра щодо Петра Порошенка є наслідком того, що останні дані соціологічних опитувань показали, що партія Європейська солідарність лідирує у рейтингах, а Слуга народу — стрімко крокує вниз.

Максим Курячий зауважує, що розправа над Петром Порошенком, героями Майдану, добровольцями, вояками, волонтерами, патріотами, які стали на захист України у 2014 році та зупинили російського агресора, входила до списку зі 17 пунктів-вимог Володимира Путіна, які були висунуті Володимиру Зеленому. ще на початку його каденції, про що неодноразово писалося раніше у ЗМІ:

Коли з'явилася ця інформація, не хотілося таке вірити. Сьогодні ми бачимо втілення цього плану. Чому саме сьогодні? Бо напруження навколо наших кордонів сягає найвищої точки США, НАТО, ЄС йдуть на безпрецедентні з часів холодної війни кроки для підтримки України. Вони кажуть, що мають на це чотири тижні! А що зробила зелена влада для захисту країни? Провалила державне оборонне замовлення, заблокувала підвищення фінансування військових, у ЗСУ сьогодні є лише 17 % запасів дизельного горючого від потрібного Це злочинна бездіяльність в умовах реальної військової загрози, — говорить Максим Курячий. wp-content/uploads/2021/12/fc0aa74f24d88ff528bf2fb60233d1e4.jpg» />

Замість того, щоб мобілізувати націю та спрямувати зусилля силових структур на боротьбу проти російської агресії, владна команда бореться з політичною опозицією. І в першу чергу з лідерами української опозиції Європейською Солідарністю і безпосередньо з її головою Петром Порошенком. >Враховуючи ситуацію, що відображає загрозливі тенденції щодо руйнування європейських принципів розвитку країни, депутати місцевих рад Дніпропетровщини від Європейської солідарності звертаються до Президента України, Верховної Ради України, Генерального прокурора України з вимогами, спрямованими на збереження демократії, свободи слова, зафіксованого в Конституції Євроатлантичного вибору Української держави та відновлення територіальної цілісності України. У своєму зверненні депутати наголошують:

Замість кроків щодо об'єднання суспільства перед абсолютно реальною загрозою російського вторгнення, влада провокує суспільство до протистояння. агресорові.
Перед обличчям загрози російського вторгнення вимагаємо негайно припинити переслідування опозиції, зокрема лідера Політичної партії Європейська Солідарність, п'ятого Президента України Петра Порошенка, стати на захист інтересів української держави шляхом консолідації суспільства.

Голова депутатської фракції Європейської Солідарності Каміль Примаков також наголосив:

сили об'єднати зусилля задля збереження демократії, свободи слова, збереження зафіксованого в Конституції Євроатлантичного вибору Української держави і відновлення територіальної цілісності України.

Також у своєму зверненні депутати Дніпропетровщини доводять до відома владних структур про те, що під командуванням саме Петра Порошенка новостворена українська армія звільнила дві третини окупованого Донбасу, було підписано Томос про автокефалію Українську Православну Церкву від Росії, створено міжнародну коаліцію на підтримку України і запроваджено міжнародні санкції проти Росії.

Нагадуємо шостому президентові України, що на сьогодні його антирейтинг є найвищим у державі, а рейтинг довіри — не більший п'ятої частини населення, що дії його непрофесійної команди ставлять під загрозу безпеку цілої країни: об'єкти критичної інфраструктури знаходяться на межі відключення у низці регіонів у владних кабінетах, знецінюються досягнення спеціальних служб і нівелюються досягнення держави, і навіть підконтрольна Служба безпеки України попереджає Правительство Зеленського, що відключення опалення призведе до надзвичайних подій техногенного характеру і зростання соціальної напруги та дискредитації органів влади, — йдеться у зверненні депутатів.

Європейська Солідарність Дніпропетровщини закликає проукраїнські патріотичні сили об'єднати зусилля задля збереження демократії, свободи слова, збереження зафіксованого в Конституції Євроатлантичного вибору Української держави і відновлення територіальної цілісності України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *