25.01.2022

Юні скелелази з Дніпра та Нікополя повернулися додому призерами Всеукраїнських змагань

Юні скелелази з Дніпра та Нікополя повернулися додому з Нетешина Хмельницької області. Тут протягом кількох днів проходив фінал Всеукраїнських змагань зі скелелазіння у дисциплінах болдерингу та складності. Змагалися юнаки та дівчата 9-13 років із 7 областей України та Києва. Наш регіон представляли хлопці з Дніпра та Нікополя, повідомляє Міська рада з посиланням на Дніпро Спорт NEWS.

Вихованка ДЮСШ Електрометалург Єва Стенкова з Нікополя стала абсолютною чемпіонкою цих стартів у двох дисциплінах.

< Спортсмены ДЮСШ з технічних та прикладних видів спорту (Дніпро) брали участь у змаганнях великою делегацією. На останньому етапі змагань призерами у болдерингу стали:

1 місце Рафаель Казбекова
2 місце Анастасія Глушко
3 місце — Злата Зайцева

Призерами у труднощі на фінальному етапі турніру стали:

2 місце Тимофій Савицький та Анастасія Глушко
3 місце Світу Кузьміна

За підсумками всіх етапів змагань, які проходили протягом року, переможцями у болдерингу стали Рафаель Казбекова та Анастасія Глушко. Срібло змагань здобув Тимофій Савицький. Бронзові медалі Ніна Вознюк та Єва Родіонова.

У труднощі за підсумками всіх етапів змагань року Рафаель Казбекова здобула золоту медаль, а Анастасія Глушко бронзову.

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі завтра, 16 грудня, з 9:30 до 22:00 відключать воду. .Ми також писали про те, що у Києві знайшли безвісти зниклу 17-річну Марину Столяренко