25.01.2022

З вечора до глибокої ночі у Дніпрі розпускатимуться унікальні квіти (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 31 грудня у новорічну ніч у Дніпрі абсолютно безкоштовно покажуть унікальне лазерне шоуПро це повідомляє «Міськрада».

31 грудня з 18:00 до 02:00 кожні 15 хвилин на трубах колишнього заводу ім. Карла Лібкнехта проходитиме лазерне шоу з квітами, що розпускаються, Dnipro Light Flowers (без музичного супроводу). Видовище триватиме 5 хвилин. 00 до 02:00, на початку кожної години транслюватимуть лазерно-світлове шоу Dnipro Light Flowers з музикою. Дія триватиме 2,5 хвилини.

Dnipro Light Flowers географічно найбільша у світі постіндустріальна світлова інсталяція, робота! За допомогою світлових пікселів та суперпотужних лазерів колишні заводські труби подарують мешканцям незабутній світло-музичний феєрверк! відзначив засновник і дизайн-директор компанії Expolight Микола Каблука.Для перегляду «Міська рада» рекомендує городянам такі локації для найкращого перегляду: оглядовий майданчик парку ім. Т. Г. Шевченка і Фестивальний причал. арт-інсталяція Dnipro Light Flowers перемогла у щорічному конкурсі LIT Awards глобальної премії інноваційних проектів у галузі світлового дизайну.

Відео цього шоу, яке вже демонстрували у Дніпрі, розмістив на своїй сторінці у Facebook Геннадій Корбан, голова громадської ради при Дніпровській міськраді:

Раніше ми писали: Фантастична краса: з'явилися нові відео передноворічного Дніпра .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *