17.01.2022

За фактом загибелі п'яти осіб під Одесою порушено кримінальну справу (ФОТО, ВІДЕО)

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на ГУНП в Одеській області.

До поліції сьогодні о п'ятій годині вечора звернувся друг сім'ї та повідомив: чоловік із двома дівчинками та хлопчиком, над якими взяв опіку після смерті сестри, 31 грудня поїхав до своєї матері і наступного дня перестав виходити на зв'язок.

На місці події працюють правоохоронці територіального відділу поліції. Встановлено, що ситуація в будинку не порушена, ознак насильства на тілах не виявлено, слідів проникнення в будинок немає. Попередня причина смерті сім'ї – задушення чадним газом від паливного генератора. Попередня подія кваліфікована за ст.115 Кримінального кодексу України із приміткою «нещасний випадок». Тіла померлих будуть направлені на судово-медичну експертизу, після висновків якої у провадженні буде визначена остаточна правова кваліфікація.

Трохи пізніше правоохоронці повідомили, що в ніч на перше січня в будинку вимкнули світло, тому сім'я включила паливний генератор і пішла відпочивати. Попередня причина смерті отруєння газами, що відпрацювали від електробензогенератора.

Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені за пунктами 1 та 2 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України з позначкою нещасний випадок. Досудове розслідування триває.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *