25.01.2022

За рік майже 40 випадків «потворності» міста: Дніпро страждає від вандалізму у громадських місцях (ВІДЕО)

Дніпро щодня росте і розвивається. У місті з'являються нові парки та сквери, але, на жаль, не всім до душі така краса. Тільки за 2021 рік у Дніпрі зареєстрували близько 40 актів вандалізму і найнеприємніше цим займаються діти. Як у Дніпрі борються з вандалами, дивіться у сюжеті Дніпра оперативного, повідомляє Міськрада.

Вандалізм у Дніпрі не рідкісна проблема. Найчастіше страждають: парки, сквери та дитячі майданчики. Таке поширене явище вандалізм це не лише мистецтва на елементах благоустрою, поламані урни, гірки, гойдалки, лавочки, зіпсовані газони і навіть крадені.

За словами Романа Мироненка, начальника відділу утримання КП Парк Придніпровський, таке поширене явище, як вандалізм, це не лише мистецтва на елементах благоустрою. Особливо через «діяння» людей страждають зелені насадження — кущі, квіти, дерева.

А ось нещодавно, 20 листопада, у сквері на Слобожанському проспекті юні блогери розмалювали зсередини гірку заради тик-току.

Але, як виявилося, юні художниці не єдині, хто відзначився у сквері на Слобожанському проспекті. Лише за цей рік правоохоронці зафіксували 39 актів вандалізму, з них 17 стосувалися псування майна.

Як повідомив Євген Нечепоренко, заступник директора КП Муніципальна варта ДГС, згідно із законом, які відповідали за дитину в момент вчинення акту вандалізму, несуть відповідальність, у тому числі матеріальну. Вони будуть зобов'язані відшкодувати завдані збитки, а також сплатити штраф 1 700 гривень. стаціонарної охорони, а також спостереження за нашим містом через ситуаційний центр міста Дніпра.

Нагадаємо, раніше ми писали «Пішла з земного життя наша Мама»: на Дніпропетровщині померла вчителька, яку знало все місто

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *