22.01.2022

Замість «заброшек» нові спорткомплекс і сквер: в Дніпрі представили новий масштабний проект (ФОТО)

У Дніпрі на місці «заброшек» з'являться нові спорткомплекс і сквер. Візуалізацію проекту представив депутат міськради Сергій Пустовий.

Про це повідомляє «Міськрада».

Друзі, просто фантастика таких темпів щодо реалізації крутих інфраструктурних проектів район не бачив з часів його будівництва
Судіть самі: вже катаються підлітки в новому крутому скейт-парку на райончик. Там роботи ще йдуть і він буде ще більше і цікавіше.
У прямому сусідстві з районом (через дорогу) з'явився прекрасний сквер на проспекті Слобожанському.


На Калиновій-Образцова кипить робота по реконструкції скверу ім. Клочко.
І ось новий масштабний проект на житловому масиві Калиновський (Клочко).
Нескінченно щасливий взяти участь в презентації чергового амбітного проекту в Індустріальному районі «, — написав Сергій Пустовий.

Як зазначає депутат, реалізація цього масштабного проекту почалася в рамках програми Бориса Філатова Місто без околиць.
зокрема, мова йде про будівництво багатофункціонального спортивного комплексу з льодовою ареною на житловому масиві Калиновський (Клочко). На тому місці, де зараз місто закінчує демонтаж покинутих протягом декількох десятиліть будівель колишніх дитячих садків.

Довгі роки для жителів масиву це був розсадник наркоманів, алкоголіків і маргінальних елементів. У темний час доби місцеві жителі прагнули по можливості обходити це чорна пляма масиву якнайдалі. Ще в позаминулому році почалася робота по виявленню власників та балансоутримувачів заброшек, вирішення питання землевідведення, в якій взяли участь місто і депутати облради. Далі документальне прийняття оформлення рішення про знесення з дотриманням всіх процедур і його реалізація «, — пише депутат.

Що ж буде

Ми отримали підтримку і від центральної влади через народного депутата Кисілевського Дмитра, який зміг вибити гроші з держбюджету на розробку проекту спорткомплексу і скверу. По суті відбулося об'єднання зусиль заради крутий мети ліквідація небезпечної зони і будівництво на її місці теперішнього оазису «, — зазначає Пустовий.

Якщо не буде ніяких форс-мажорів, в поточному році планують закінчити демонтаж заброшек, а у 2022-му почнуть будівництво самого спорткомплексу і сучасного скверу. Останній буде включати в себе як зони для відпочинку і розваг маленьких дітей під наглядом батьків, так і майданчик для екстремальних видів (скейт-парк), спортивні снаряди, вело-інфраструктуру, бігові доріжки.

Проектом передбачено озеленити більше 10 000 квадратних метрів!

Я щасливий, друзі. Бути членом команди, яка відроджує місто.
Бачити своїми очима реальні перетворення, в які ще 5-6 років тому мало хто вірив.
Ми зробили це і продовжуємо! «, — написав депутат Пустовий.

< br />

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *