20.01.2022

«Затишний і красивий»: дніпряни в захваті від нового скверу на Слобожанському проспекті (ФОТО)

У Дніпрі в День міста тисячі людей прийшли прогулятися по новому скверу на Слобожанському проспекті. Сквер просто чудовий. Для нас це дійсно свято. Ми прожили тут все життя і нічого подібного не бачили. Раніше ділянка була ну зовсім ніякої вже. А тепер шикарно. Ми тут з онуком. І дуже добре, що будують таке, щоб людям не потрібно було далеко їздити, коментують подружжя Ніна та Петро Швець.

Благоустрій скверу було одним з проектів Бюджету участі, за яким хотіли встановити лавочки та оновити тротуарні доріжки. Однак нинішня реконструкція, проведена містом, перевершила всі очікування.

Тут звели фактично нову рекреаційну зону площею 1,9 га. Це черговий приклад того, що в Дніпрі зони відпочинку облаштовують в різних районах міста: там, де це необхідно людям.
Пан Артем прийшов в новий сквер з двома дітьми. Чоловік з сім'єю переїхав в Дніпро три роки тому.

Ми не так давно тут живемо. І мені дуже подобається те, що відбувається в місті, як воно розвивається. І що міська влада робить такі проекти для людей. Коли прямо біля будинку є місце, де можна погуляти з дітьми, це дуже добре, розповів Артем.

Сквер побудований за принципом зонування. Тут багато дерев (платани, сакури, клени), території для активних ігор, спокійного відпочинку, дитячі майданчики, амфітеатр. Затишний і красивий сквер. Діти в захваті просто. Навіть не віриться, що така краса з'явилася у нас, каже Дніпрянка Марія.

При будівництві подбали також про доступність і будь-яких умов комфорту. Входи в сквер мають необхідні зниження, алеї всередині досить широкі. У рекреаційній зоні є туалет і оснащені паркомісця.

Дніпро місто без околиць. Люди повинні мати можливість відпочивати там, де вони живуть. І ще з часів забудови міста на лівому березі завжди було менше рекреаційних зон. Тому ми зараз приділяємо максимальну увагу тому, щоб тут було більше таких локацій. Ми дотримувалися тих високих стандартів, які застосовувалися при будівництві скверу Прибережний, сказав мер Борис Філатов і закликав дніпрян дбайливо ставитися до нового скверу і міському майну в цілому.

Філатов також додав, що в Дніпрі і в подальшому триватиме розвиток парків і скверів:

Моя задача на кожному житловому масиві організувати рекреаційну зону для людей.

Разом з реконструкцією скверу привели в порядок також фасади прилеглих будинків № 65 і № 67 на проспекті Слобожанському.

< img src = "/wp-content/uploads/2021/09/814f21ba3cb4066f982988c1178a3cce.jpg" />

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *