29.05.2022

Завтра хитнуть Київ за гроші Кремля

Завтра, 25 січня в Києві намічено «акцію проти запровадження РРО» (реєстраторів розрахункових операцій, апаратів), яку влаштовує Сергій Доротич — екс-директор департаменту організації роботи Міністерства фінансів України, пише «Міська рада» з посиланням на портал Sovisti.net.

Захід мало того, що дуже запізнився — більшість підприємців уже вирішили для себе «проблему РРО.» Крім того, за інформацією Кримінальної розвідки Нацполіції України, у нібито «протестного» заходу — досить одіозні замовники.

Джерела в силових структурах стверджують, що акція фінансується грошима російського походження через екс-нардепа Мураєва. Саме того Мураєва, якого, за даними МЗС Великобританії, недружній Україні «північний сусід» уже розглядає як можливий «главу окупаційного уряду» у разі прямої або гібридної агресії РФ.

Експерти схиляються до думки, що дії проти України матимуть саме гібридний характер — від кібератак до дезінформації та спроб дестабілізувати внутрішню ситуацію в країні. У цю логіку чітко вписується чергова псевдо-протестна акція, яку починає в Києві наближений Мураєва. Цей захід, що характерно, активно просуває мураївський телеканал «НАШ»

Парадокс у тому, що колишній чиновник Доротич сам був одним із ініціаторів запровадження реєстраторів розрахункових операцій (які під Новий рік-2022 завдали багато головного болю підприємцям ), і навіть продавлював це нововведення через » дружні » громадські організації. А тепер екс-мінфінівець вирішив пропіарити себе і свого спонсора Мураєва на тему «боротьби з РРО». у владу.

Раніше ми писали, що у Дніпрі збудують ще один завод газобетону

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *