29.05.2022

Зеленський видав Указ про нове свято 16 лютого

14 лютого Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про створення нового свята «День Єднання», .

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на відповідний Указ.

Також Президент звернувся до українців:

Наc лякають великою війною і в вкотре призначають дату військового вторгнення. Це не вперше. Це вже не вперше. Але наша держава сьогодні сильна, як ніколи.

Ми прагнемо миру і хочемо вирішити всі питання виключно шляхом переговорів. І Донбас, і Крим повернуться до України. Винятково дипломатичним шляхом. Ми не робимо замах на чуже, але й свого не віддамо. У нас чудова армія. Наші хлопці мають унікальний бойовий досвід і сучасну зброю. Це вже в рази сильніша армія, ніж вісім років тому.

Нам кажуть, що 16 лютого стане днем ​​нападу. Ми зробимо його Днем єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, одягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність.

У нас одне велике європейське прагнення. Ми хочемо свободи та готові її боротися. Ми всі хочемо жити щасливо, а щастя любить сильних. Ми ніколи не вміли здаватися і не збираємося цього вчитися».

Нагадаємо, що раніше іноземні ЗМІ висловлювали припущення про те, що Росія може вчинити новий акт агресії щодо України вже 16 лютого. Але секретар РНБО Олексій Данилов заявив , що Україна не бачить ризиків повномасштабного російського вторгнення найближчими днями Як зазначають у сюжеті телеканалу CNN, вторгнення РФ в Україну 16 лютого не буде через теплу погоду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *