06.12.2021

Зеленський вшанував пам’ять героїв Небесної сотні

Під пам’ятним хрестом, де під час Революції Гідності загинули активісти Майдану, від імені президента Зеленського був встановлений кошик з квітами.

Президент України Володимир Зеленський у День гідності та свободи вшанував пам’ять героїв Небесної сотні, встановивши корзину квітів до пам’ятного хреста на місці загибелі активістів Майдану, повідомляє в суботу, 21 ноябряи, прес-служба Офісу президента України.
«Протягом 29 років незалежності України відбулася низка революцій: українці відстоювали європейський вектор розвитку, захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, а також досягнення гідного рівня життя і праці громадян. Непереможним є лише той народ, який по-справжньому цінує свободу і гідність. Ми повинні узагальнити й переосмислити моральний досвід різних поколінь українців, які боролися за демократичні цінності, права і свободи», — зазначив Зеленський.
21 листопада в Україні відзначається День гідності та свободи, присвячений роковинам початку Помаранчевої революції (2004 рік) і Революції гідності (2013 рік). Він відзначався як День свободи з 2005 по 2011 рік, проте в період президентства Віктора Януковича фактично був скасований. У 2014 році п’ятий президент України Петро Порошенко відновив офіційний статус свята.
Нагадаємо сам Зеленський на цей момент лікується від коронавірусу в лікарні «Феофанія».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *