Сьогодні Жанна Шарова, яка найбільше постраждала від рук стрільця на ЮМЗ, вперше поспілкувалася з журналістами 1″. Вона досі перебуває в реанімації лікарні Мечникова, але почувається набагато краще.
Про це повідомляє «Міська рада».
Лікарі розповіли, що стан Жанни на момент її надходження до лікарні в ніч проти 27 січня, межувало зі смертю. Три кульові поранення зачепили хребет і перетворили на криваве місиво черевну порожнину Жанни.
Але вже другого дня, під час другої дуже важливої операції дівчині відновили ділянки тонкої кишки. Загалом Жанні прибрали 1.5 метра кишки, але через її вік, вважають лікарі, її організм повинен впоратися з цим і дозволить дівчині жити повноцінно. Прямих загроз для життя Жанни в даний час немає. виправдалися і прогнози лікарів про те, що Жанна не зможе ходити: її рухову функцію відновлено.
Почуваюся значно краще. Чекаю, не дочекаюся наступної операції, після якої, сподіваюся, зможу повернутися до активного життя, яке я мав до поранення. Вже немає сил лежати і нічого не робити! Збираюся повернутися до занять із дзюдо, якщо дозволить здоров'я, розповіла дівчина.
Жанна Шарова уродженка Харківської області. У Дніпрі вона закінчила Дніпропетровський університет внутрішніх справ та вирішила піти до армії. Прослужила більше двох років, поки не потрапила під кулі Артемія Рябчука. >
Не знала ні імені, ні він. Лише обличчя запам'ятала. Навіть не знаю решти поранених. Щодо дідівщини, буллінгу, я ніколи не спостерігала такого в частині та взводі. Усі дружні. Що з терміновиками не знаю. За мене конфліктів не було. Тому мені залишається загадкою, чому він так зробив. Судячи з відео в соцмережах, він (Артемій ред.) стріляв у мене, щоб я не доповіла керівництву, оскільки була на посту. І щоб я не доповіла, вистрілив тричі. Встати я не могла, сказала Жанна. Дівчина подякувала всім, хто її підтримував. />
Дякую моїм колегам, батькам, лікарям, усім, хто здавали кров і хто за мене переживав, сказала Жанна.
Публікація про стан Жанни на нашому сайті також викликала шквал обговорення в соцмережах. Тисячі дніпрян щиро переживали за дівчину і шлють їй промені добра, пошани удачі і якнайшвидшого одужання. області шукають таємниче зниклу Вероніку Краснокутську.