24.05.2022

Жанна Шарова розповіла про те, що трапилося у фатальну ніч на «Південмаші» та про свої плани на майбутнє (ФОТО)

Сьогодні Жанна Шарова, яка найбільше постраждала від рук стрільця на ЮМЗ, вперше поспілкувалася з журналістами 1″. Вона досі перебуває в реанімації лікарні Мечникова, але почувається набагато краще.

Про це повідомляє «Міська рада».

Лікарі розповіли, що стан Жанни на момент її надходження до лікарні в ніч проти 27 січня, межувало зі смертю. Три кульові поранення зачепили хребет і перетворили на криваве місиво черевну порожнину Жанни.

Але вже другого дня, під час другої дуже важливої ​​операції дівчині відновили ділянки тонкої кишки. Загалом Жанні прибрали 1.5 метра кишки, але через її вік, вважають лікарі, її організм повинен впоратися з цим і дозволить дівчині жити повноцінно. Прямих загроз для життя Жанни в даний час немає. виправдалися і прогнози лікарів про те, що Жанна не зможе ходити: її рухову функцію відновлено.

Почуваюся значно краще. Чекаю, не дочекаюся наступної операції, після якої, сподіваюся, зможу повернутися до активного життя, яке я мав до поранення. Вже немає сил лежати і нічого не робити! Збираюся повернутися до занять із дзюдо, якщо дозволить здоров'я, розповіла дівчина.

Жанна Шарова уродженка Харківської області. У Дніпрі вона закінчила Дніпропетровський університет внутрішніх справ та вирішила піти до армії. Прослужила більше двох років, поки не потрапила під кулі Артемія Рябчука. >

Не знала ні імені, ні він. Лише обличчя запам'ятала. Навіть не знаю решти поранених. Щодо дідівщини, буллінгу, я ніколи не спостерігала такого в частині та взводі. Усі дружні. Що з терміновиками не знаю. За мене конфліктів не було. Тому мені залишається загадкою, чому він так зробив. Судячи з відео в соцмережах, він (Артемій ред.) стріляв у мене, щоб я не доповіла керівництву, оскільки була на посту. І щоб я не доповіла, вистрілив тричі. Встати я не могла, сказала Жанна. Дівчина подякувала всім, хто її підтримував. />

Дякую моїм колегам, батькам, лікарям, усім, хто здавали кров і хто за мене переживав, сказала Жанна.

Публікація про стан Жанни на нашому сайті також викликала шквал обговорення в соцмережах. Тисячі дніпрян щиро переживали за дівчину і шлють їй промені добра, пошани удачі і якнайшвидшого одужання. області шукають таємниче зниклу Вероніку Краснокутську.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *