20.05.2022

Жарт «російського терориста» не вдався: «мінер» із Кривого Рогу вирушив до СІЗО (ФОТО)

СБУ та поліція Кривого Рогу затримали мінера гірського коледжу у Кривому Розі. Він переписувався з кураторами з російських спецслужб.

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на ГУНП у Дніпропетровській області та сайт «СВОЇ Кривий Ріг».

Вчора, 20 січня до поліції надійшло повідомлення про мінування Криворізького гірничого коледжу по вулиці Невська, 3. Виклик виявився хибним, а от «жартівника» вдалося розшукати та затримати того ж дня.

Але «жартівника» дуже швидко вирахували та прийшли до квартири, де він живе з батьками, з обшуком. Тут уже слідчі виявили у хлопця цікаве листування з адміністраторами одного із закритих телеграм-чатів, керованим російськими спецслужбами. Саме туди криворізький студент звернувся за інструкцією, як здійснити псевдомінування. 20 січня він надіслав листа такого змісту:

Я, російський терорист, заявляю, що я замінував навчальний заклад за адресою вулиця Олександра Невського 3, Кривий Ріг, вибухівка просочена тротилом та іншими речовинами, чекаю на викуп 250 000 гривень, або всі діти злетять».

Повідомлення прийшло на електронну пошту гарячої лінії СБУ та Гірського професійного коледжу Криворізького національного університету з двох різних емейлів приблизно о 10-й годині ранку. />

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *