25.01.2022

Жителька Дніпра виносила для іноземців трьох дочок: її секрети та страхи (ВІДЕО)

Марина з Дніпропетровської області тричі сурогатна мама. Вона називає себе «контейнерним заводом». У жовтні вона народила дівчинку для подружжя з Німеччини і повернулася до своєї рідної дочки. Наскільки це важко – бути сурогатною матір'ю, – розповідає «Міська рада» з посиланням на UA: Перший.

Марині 29 років. Вона не вважає свою «роботу» чимось унікальним. місце прийдуть 10 таких, як ти, про це мені кажуть відкрито», — розповідає Марина.

Вона виносила та народила трьох дівчат для громадян Німеччини. Остання вагітність жінки проходила не дуже спокійно. Один із підсаджених їй ембріонів прибрали. (абортували) без відома батьків Представники Біотехкому і не приховують цього, і надалі не збираються радитися з батьками. Вони вважають, що такі непрості рішення мають ухвалювати виключно лікарі.

Сама Марина не хоче повторення такої долі для своєї доньки. Тому що сурогатне материнство – це дуже тяжко. І морально. І фізично.

Марина героїня нового документального фільму-розслідування Суспільного Торговці мріями.
Фільм про те, як працює індустрія сурогатного материнства в Україні та головне як захищають права народжених для іноземців дітей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *