24.05.2022

Жоден зрадник не уникнути наказання і буде відповідати за Законом, — голова СБУ про Медведчука

Голова СБУ Іван Баканов подякував співробітникам СБУ та всім, хто брав участь у затриманні народного депутата<. /strong>

Ти можеш бути проросійським політиком і роками працювати на державу-агресора. Ти можеш ховатися від правосуддя в останній годині. Можеш навіть одягнути українську військову форму для маскування Але чи допоможе тобі це втекти від покарання? Аж ніяк! Кайдані чекають на тебе. І на таких же зрадників України, як ти! Та схованок, де б ми вас не знайшли!

Дякую всім співробітникам СБУ, зокрема контррозвідникам і слідчим, які, виконуючи доручення Президента України Володимира Зеленського, довели свій професіоналізм і провели цю блискучу та небезпечну багаторівневу спецоперацію із затримання поки що народного депутата Медведчука.

Жоден зрадник не уникнути наказання і буде відповідати за Законом України. За всією строгістю, за всі злочини сьогодення, до яких призвели його особисті дії в тому числі, — зазначив Голова СБУ Іван Баканов. .jpg» />

Нагадаємо, раніше ми писали Думаємо про хороше. Спимо міцно: Резніченко про прильоти до нашої області В Україні затримали Медведчука (ФОТО)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *